Шановні покупці, сайт працює у beta версії. Будемо вдячні вашим порадам як нам стати кращими !

Краматорськ і Слов'янськ

Ціни на товари в інтернет-магазині вказані з урахуванням ПДВ.

При зборі замовлення використовуються пакувальні матеріали. До вашого замовлення буде додано вартість пакування в сумі 10 гривень.

При отриманні замовлення Ви можете відмовитися від доставленого товару відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» не здійснюється повернення підакцизних товарів: алкогольна, тютюнова продукція, навіть, якщо ці товари належної якості.
          Позиції харчових продуктів, які швидко псуються, а саме: м'ясо свіже, субпродукти, фарш, м'ясні напівфабрикати, птах і напівфабрикати охолоджені, заморожені, копчені; всі види риби і рибних напівфабрикатів, морепродуктів охолоджених, заморожених, ікра; всі види готової кулінарії, в тому числі, соління, заморожені продукти; торти, тістечка; всі види охолоджених молочних продуктів; вершкове масло, маргарин, яйця; всі види сирних і ковбасних виробів - перевіряються в присутності Кур'єра.
          Повернення можливе, якщо товар перевірений Замовником і внаслідок неналежної якості його тут же повернуто Кур'єру.
          Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» повернення товару неналежної якості здійснюється тільки за умови наявності чека і зіпсованого товару.

          Загальна кількість вагового товару може варіюватися в залежності від товару і особливостей його упаковки в супермаркеті.